Obavijest o upisu djece za pedagošku godinu 2020./2021.

Upis djece u vrtiće odnosno jaslice za pedagošku godinu 2020./2021. bit će od 1. lipnja do 12. lipnja 2020. godine. Upisi će se vršiti ONLINE, a sve potrebne obavijesti i način prijave možete naći na web stranici DV Dugi Rat vrtic-dugi-rat.hr.

Dokumenti potrebni za upis:

• izvadak iz matice rođenih ili rodni list
  • potvrda o mjestu prebivališta djeteta ili preslika osobne iskaznice
  • preslika osobnih iskaznica roditelja/skrbnika
  • podatci o članovima zajedničkog domaćinstva
  • potvrda o statusu zaposlenosti roditelja/skrbnika
  • IP-e obrasci roditelja/skrbnika za tekuću godinu
  • rješenje o stupnju invalidnosti
  • liječnička potvrda specijaliste ili liječnika primarne zdravstvene zaštite o težoj bolesti roditelja djeteta, odnosno djeteta
  • preporuka ili rješenje ovlaštene službe za djecu s teškoćama u razvoju
  • potvrda Centra za socijalnu skrb o socijalnom statusu
  • pravomoćna presuda o razvodu braka za razvedene roditelje
  • potvrda o statusu redovnog studenta
  • ugovor o podstanarstvu
  • rješenje o pravu na dječji doplatak

Roditeljima/starateljima koji ne prilože traženu dokumentaciju u roku navedenom u oglasu, prijava se neće uzeti na razmatranje.

Rezultati upisa bit će objavljeni na oglasnim pločama dječjih vrtića u roku od 15 dana od dana zaključivanja roka za podnošenje prijava.

Protiv Odluke Komisije za upis djece u dječji vrtić i jaslice, podnositelji zahtjeva imaju pravo na žalbe Upravnom vijeću Vrtića u roku od 15 dana od dana objave rezultata upisa.

Roditelji djeteta/djece koja budu upisana dužni su donijeti liječničko uvjerenje za dijete/djecu prvog dana dolaska u dječji vrtić-jaslice.

Zahtjeve za upis u vrtić-jaslice kao i ostale informacije možete pronaći na našoj web stranici vrtic-dugi-rat.hr.

UPRAVA DJEČJEG VRTIĆA DUGI RAT