Humanitarna predstava

Dječji vrtić ”Dugi Rat” uključen je drugu godinu za redom u UNICEF – ov projekt ”Škole za Afriku”. U Hrvatskoj je prošle godine bilo uključeno 230 škola i čak 100 vrtića. U sklopu te inicijative, ove su godine odgojitelji Dječjeg vrtića ”Dugi Rat” odlučili sudjelovati u organizaciji i izvedbi predstave ”Crvenkapica”. Sva prikupljena sredstva donirat će se za odgoj i obrazovanje djece ugroženih zemalja Afrike.

Humanitarna predstava u režiji i izvedbi odgojiteljica Dječjeg vrtića ”Dugi Rat” održat će se 09.03.2017., u kinu, Dugi Rat. Predstava će biti organizirana u dva termina (17.00 i 18.30 h).

Ovo je prvi put da na ovaj način sudjelujemo u organizaciji i izvedbi dječje predstave. Službene prodaje ulaznica neće biti, a minimalan doprinos po osobi je 10 kuna.

Više informacija o značaju samog programa možete pronaći na  službenoj stranici UNICEF-a.

Veselimo se i nadamo što većem odazivu, kako djece tako i odraslih.