Rođendan našeg vrtića ( od 11.02.2013. do 15.02.2013.)

U razdoblju od 11.02.2013. do 15.02.2013. slavili smo 4. rođendan našeg vrtića. Svaki dan smo imali organizirane razne aktivnosti po odgojnim skupinama. Osim malih maškarica naš vrtić su posjetili lutkarsko kazalište i  polaznici glazbene škole.

Kazalište lutaka „Produkcija Z“ su 13.02. (srijeda) svojom „Prometnom pričom“ zainteresirali svu djecu. I maleni jasličari su jako uživali, a naučili su nešto novo i korisno.

Osnovna glazbena škola „ Lovro Pl. Matačić“ je gostovala 14.02. (četvrtak) te su nam djeca polaznici te škole predstavili instrumente koje sviraju i nešto nam odsvirali na njima. Mi smo veselo zapjevali uz glazbenu pratnju, a mnoga djeca su izrazila želju da i oni jednog dana nauče svirati neki od instrumenata.

Dana 15.05. (petak) na rukometnom igralištu u Dugom Ratu bila je organizirana mala dječja olimpijada. Veselo smo se igrali, trčali, pjevali i na kraju svjećice na velikoj torti puhali..

Skip to content