Maškarice u vrtiću ( 11.02.2013. i 12.02.2013.)

……….došlo vrijeme karnevala,
 vrijeme plesa, vrijeme šala,
iza maske lice kriti,netko drugi tada biti…………….”

Početak tjedan smo proveli obilježavajući kraj ludog vremena karnevala i vladavinu maškara.
U proteklom razdoblju djeca i odgajateljice su svoje aktivnosti vezali za pripremu malih maškarica. Tako smo  izrezivali i bojali razne maske, izrađivali ih kaširanjem i od spužve, glumili smo u predstavama, recitirali, pjevali i plesali, maskirali se u likove koji nam se sviđaju: bili smo piloti, vatrogasci, super-junaci, princeze, vile, čarobnice, kauboji i indijanke……..mogli smo biti sve što poželimo!!!

Naše odgajateljice vrijedno su nas  pripremale za povorku  maškara kroz naše mjesto. Vremenske neprilike su nas spriječile te smo ipak ostali u našem vrtiću. Zabavili smo se mi u naših sobama, zajedno smo plesali, pjevali i baš nam je bilo dobro!!!

Skip to content