Sv. Nikola

Svaki prosinac u dječjem vrtiću  je tradicionalno najsvečaniji i najradosniji mjesec u godini. Tako je ove godine  4.prosinca 2015. u matičnom vrtiću u Dugom Ratu održana velika zabava u čast  Sv. Nikole.

Dobri Sv. Nikola svake godine posjeti vrtićku djecu i obraduje ih darovima. Djeca se posebno spremaju za dolazak Sv. Nikole . Nagrade i djeca njega pjesmom i recitacijom, pišu mu pisma sa željama, pohvale svoje ponašanje tijekom godine,  pospremaju igračke, slušaju roditelje, dobro i zdravo jedu tako da krampus nema posla u vrtiću.
Ove  godine dolazak Sv. Nikole je bio poseban. Djeci iz vrtića je donio jako puno vrijednih poklona.

Ovim putem zahvaljujemo Općini Dugi Rat što nam je  svojom velikom donacijom to omogućila  i na taj način djecu učinila posebno sretnom.

U Galeriji možete vidjeti slike